Series
Ratings
109
If Wishes Could KillRated ★ 3.5
ChiikawaRated ★ 5.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5- Squid Girl!?Rated ★ 3.0