Movies
Ratings
151
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0