Titles you rated
The East PalaceRated ★ 2.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.0
The CursedRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 2.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.5
Land of TanabataRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
BodkinRated ★ 2.5
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0- Banned from BroadcastRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0