Series
Ratings
168
The Art of SarahRated ★ 3.0
BootsRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5