Movies
Ratings
579
LetoRated ★ 3.5- The BridgesRated ★ 4.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
NetworkRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.0
The ConformistRated ★ 4.0
Play It Again, SamRated ★ 4.0
The Naked GunRated ★ 3.5
The Wind RisesRated ★ 2.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
The Chronology of WaterRated ★ 2.5
YakutatazuRated ★ 1.5
About TimeRated ★ 4.5
SiratRated ★ 4.0