Series
Ratings
52
Sonny BoyRated ★ 3.5
The StudioRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The DealRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5