Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 2.0
Lycoris RecoilRated ★ 2.0
Korean Food War - GosuoejeonRated ★ 3.5
2020 한가위 대기획 대한민국 어게인 나훈아Rated ★ 4.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
At Home DadRated ★ 3.5- うぬぼれ刑事Rated ★ 4.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 4.0
This is Not a Business Expense!Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5- Big MoneyRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0