Series
Ratings
175
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
GungraveRated ★ 4.5
Darker Than Black: Gemini of the MeteorRated ★ 3.5
Darker Than Black: GaidenRated ★ 4.0
Darker Than Black: The Black ContractorRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.5
DOTA: Dragon's BloodRated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5- Eureka Seven AORated ★ 2.5
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 4.5
C: The Money of Soul and Possibility ControlRated ★ 3.5