Movies
Ratings
111
FestivalRated ★ 4.5
The Exterminating AngelRated ★ 4.5
Rear WindowRated ★ 4.0
A Day OffRated ★ 5.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
The Slow Business of GoingRated ★ 4.5
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
NordlichtRated ★ 3.0
A Touch of SinRated ★ 5.0
PlaytimeRated ★ 4.0
To Sleep So as to DreamRated ★ 5.0
Woman in the DunesRated ★ 3.5
Man with a Movie CameraRated ★ 3.5
Agatha and the Limitless ReadingsRated ★ 4.5
Of Time and the CityRated ★ 5.0
Sad VacationRated ★ 5.0
The ExecutionerRated ★ 4.5
Porto of My ChildhoodRated ★ 5.0
RanRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.0