Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 3.0
The PostRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0