Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.5
BEASTARS FINAL SEASONRated ★ 2.5
Andor Season 2Rated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 4.0
Ranma1/2 Season 2Rated ★ 4.0
SANDARated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
The SympathizerRated ★ 4.0
Bullet/BulletRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
LazarusRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0