Titles you rated
Legends of the FallRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0