Titles you rated
If Wishes Could KillRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
Pantheon Season 2Rated ★ 5.0
Pantheon Season 1Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0