Titles you rated
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 2.5
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 3.5
Meitantei Conan: Highway no DatenshiRated ★ 2.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Oh-Oku: The Women of the Inner PalaceRated ★ 4.0
Seigi no YukueRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 4.5
Train DreamsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
House of SayuriRated ★ 2.5
Look Who's BackRated ★ 2.5
BAKA's IdentityRated ★ 2.5
The Girl on a BulldozerRated ★ 2.0
The InnocentsRated ★ 4.0
CloudRated ★ 1.0
ShamRated ★ 3.5
Dawn of the FelinesRated ★ 2.0
Winnie-the-Pooh: Blood and Honey 2Rated ★ 1.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.5