Titles you rated
MindhunterRated ★ 4.0
Kingdom Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 5.0
PlutoRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Witcher Season 3Rated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
FringeRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0