Series
Ratings
123
As You Stood ByRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- FargoRated ★ 5.0