Series
Ratings
26
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 3.5
D.Gray-man HALLOWRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0