Series
Ratings
102
Watashi ga Kemono ni Natta YoruRated ★ 1.0
Teach You a LessonRated ★ 0.5
Agent Kim ReactivatedRated ★ 0.5
What if There Were a High School for "Ikemen" Only?Rated ★ 2.0
Legendary Head ShouRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
It's Your FaultRated ★ 0.5
Sonny BoyRated ★ 3.5- 8.2 Byo no HosokuRated ★ 0.5
- Kyouso no MusumeRated ★ 2.0
Gachi Koi NenchakujuuRated ★ 1.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.0- Billion x SchoolRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0
House of NinjasRated ★ 4.0
Fake MommyRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5