Series
Ratings
1292- I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, Too TVSPRated ★ 3.5
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 3.5
There Was a Cute Girl in the Hero's Party, so I Tried Confessing to HerRated ★ 3.0
Sentenced to Be a Hero: The Prison Records of Penal Hero Unit 9004Rated ★ 4.0
The Dark History of the Reincarnated VillainessRated ★ 3.5
Farming Life in Another WorldRated ★ 2.5
Roll Over and DieRated ★ 3.0
Noble ReincarnationRated ★ 3.5
The Story of the Girl Who Couldn't Become a WizardRated ★ 3.5
The Other World's Books Depend on the Bean CounterRated ★ 3.5
SakiRated ★ 3.5
Easygoing Territory Defense by the Optimistic LordRated ★ 3.0
I Shall Survive Using Potions!Rated ★ 3.0
Loner Life in Another WorldRated ★ 3.0- 원피스 33기Rated ★ 4.0
Hell Mode: The Hardcore Gamer Dominates in Another World with Garbage BalancingRated ★ 3.5
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 3.5
Jack-of-All-Trades, Party of NoneRated ★ 3.0
Apocalypse Bringer MynoghraRated ★ 3.0