Series
Ratings
25
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Book of Boba FettRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Kingdom Season 2Rated ★ 4.0