Movies
Ratings
409
BackroomsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
Dead to RightsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5