Series
Ratings
127
My Royal NemesisRated ★ 3.0
Teach You a LessonRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Yellowstone Season 1Rated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Silo Season 1Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 2.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0