Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 9Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 4.0- A Solo Lady's Recommendations Season 2Rated ★ 3.5
A Solo Lady's Recommendations Season 1Rated ★ 3.5- The Masked Singer Japan Season 2Rated ★ 4.0
HumansRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 2.0
UploadRated ★ 3.5
UploadRated ★ 4.0
Iyasaretai OtokoRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5- Sex TrafficRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0- The Masked Singer Japan Season 1Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0