Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 4.0
SANCTUARYRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.0
The Naked Director Season 2Rated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0- はなかっぱ ~豊作、はなかっぱ~Rated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0- After War Gundam XRated ★ 4.0
- ドラえもんRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- デザイナー 渋井直人の休日Rated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0- Hell Teacher NubeRated ★ 4.0
- ラジエーションハウス特別編~旅立ち~Rated ★ 3.0
- BakumanRated ★ 3.0
- Sazae-sanRated ★ 3.5
No Side GameRated ★ 0.5- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 3.5