Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
DarkRated ★ 2.0
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 1.0
Are You Lost?Rated ★ 1.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.0- SunflowerRated ★ 2.0
EXO's Travel the World on a Ladder Season 3Rated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.0
Singapore SocialRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0- The Toys That Made UsRated ★ 2.0
- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0- Sing Again Season 3Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 2.0- MirandaRated ★ 4.0