Movies
Ratings
200
The MartianRated ★ 3.5
The Perfect DateRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
FocusRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 3.5
CommandoRated ★ 2.5