Series
Ratings
83
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5- The Great British Sewing Bee Season 6Rated ★ 4.0
- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
The Plot Against AmericaRated ★ 4.0- Seiri no Ojisan to Sono MusumeRated ★ 4.5
- 남녀 7인의 가을이야기Rated ★ 2.5
- 男女7人夏物語Rated ★ 3.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0- The Great British Sewing Bee Season 5Rated ★ 4.0
- The Great British Sewing Bee Season 4Rated ★ 4.0
Gou Gou, the CatRated ★ 2.5
Good-Good, the Fortune CatRated ★ 2.5
And Just Like That... Season 2Rated ★ 3.5
Short CutRated ★ 1.5
AmachanRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 3.5