Titles you rated
The BequeathedRated ★ 1.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
AemaRated ★ 2.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 2.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.0
KaosRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.5- Pro BonoRated ★ 3.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
My DemonRated ★ 2.0
Our HomeRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 1.5