Movies
Ratings
1002
The First Slam DunkRated ★ 5.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
UnbreakableRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 3.0
GlassRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0