Series
Ratings
18
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
JumongRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0