Series
Ratings
82
Revenged LoveRated ★ 2.0
Twelve LettersRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
9 End 2 OutsRated ★ 2.0- Merry MaryRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
BargainRated ★ 1.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.5
Good GirlsRated ★ 1.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 0.5
Love and AnarchyRated ★ 1.5