Movies
Ratings
301
Yakin Jiken The Convenience StoreRated ★ 1.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
ApexRated ★ 3.0
DollhouseRated ★ 3.0
BrightRated ★ 3.0
Back in ActionRated ★ 3.0
Karate Kid: LegendsRated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Part 3Rated ★ 3.0
- Ushijima Kun Part 2Rated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
A Private WarRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 4.0
Star Wars: The Mandalorian and GroguRated ★ 4.0- Ushijima the Loan SharkRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- AWAKERated ★ 3.0
Tom Clancy's Jack Ryan: Ghost WarRated ★ 2.5
Futatsu No SekaiRated ★ 3.5
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 4.0
Nobody 2Rated ★ 3.5