Series
Ratings
65
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.5
- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5