Series
Ratings
70
True DetectiveRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 1.5
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
South ParkRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 4.5
South ParkRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 3.5
South ParkRated ★ 3.0
South ParkRated ★ 2.0
South ParkRated ★ 1.5
South ParkRated ★ 2.0