Series
Ratings
122
The Good PlaceRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The House of FlowersRated ★ 3.5
How to Get Away with Murder Season 4Rated ★ 4.5
How to Get Away with Murder Season 3Rated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0