Series
Ratings
1301
The East PalaceRated ★ 3.5
The Legend of Kitchen SoldierRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 3Rated ★ 4.5
If Wishes Could KillRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.5- Don't Press the PeachRated ★ 3.0
- Summer, Love Machine BluesRated ★ 2.5
- 2:15Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 2.0
BargainRated ★ 2.5