Series
Ratings
49- 風と雲と虹とRated ★ 2.5
Mouri MotonariRated ★ 5.0- tempestRated ★ 1.0
- Akujo ni TsuiteRated ★ 2.5
- Osamu Dazai Short Story Collection Good byeRated ★ 3.5
- Osamu Dazai Short Story Collection ChikukendanRated ★ 4.0
- Osamu Dazai Short Story Collection Hashire MelosRated ★ 4.5
Osamu Dazai Short Story Collection KirigirisuRated ★ 3.5
Osamu Dazai Short Story Collection JoseitoRated ★ 2.5- Osamu Dazai Short Story Collection TokatontonRated ★ 5.0
- Osamu Dazai Short Story Collection Kachi Kachi YamaRated ★ 3.5
- ゼロの焦点Rated ★ 3.5
- 경세제민의 남자 - 다카하시 고레키요Rated ★ 4.0
- 신의 부인Rated ★ 5.0
- 経世済民の男 鬼と呼ばれた男~松永安左ェ門~Rated ★ 3.5
- 白洲次郎Rated ★ 2.0
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
The Ordinary PeopleRated ★ 4.0- 蝶々さん -最後の武士の娘-Rated ★ 3.5
- Lion SnacksRated ★ 5.0