Series
Ratings
27
NisemonogatariRated ★ 4.0
BakemonogatariRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Surviving Jeffrey EpsteinRated ★ 4.0
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 4.0
Epstein's Shadow: Ghislaine MaxwellRated ★ 4.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5