Series
Ratings
43
The RebelRated ★ 3.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 2.5- Heorwatchyae IdongjinRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Homeland Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0