Titles you rated
- DopesickRated ★ 3.5
The Pitt Season 2Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.5
PainkillerRated ★ 3.5
PenanceRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 5.0
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
The WireRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 1.5
UntamedRated ★ 3.5
The UndoingRated ★ 2.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0