Movies
Ratings
222
Project Hail MaryRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 0.5
Rebel Moon - Part Two: The ScargiverRated ★ 1.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 1.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
NimonaRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 0.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
Drifting HomeRated ★ 1.0