Series
Ratings
71
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 2.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
The God of High SchoolRated ★ 0.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Fire Force Season 2Rated ★ 3.5
Fire ForceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
Africa SalarymanRated ★ 4.0
Komi Can't Communicate Season 2Rated ★ 3.5
The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part1Rated ★ 2.5
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Hitori Bocchi's OO LifestyleRated ★ 2.0- AjinRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5