Series
Ratings
129- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 5.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 5.0
- 와라! 편의점Rated ★ 5.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 5.0
- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
- 짜장소녀 뿌까 1기Rated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 5.0- Twin Princess of Wonder PlanetRated ★ 5.0
- Future BoyRated ★ 3.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Run HanyRated ★ 5.0
- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 5.0
My Shy BossRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Falling for ChallengeRated ★ 2.0
BonobonoRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0