Movies
Ratings
447
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
GOATRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 1.0
The HouseRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.5
The People UpstairsRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- Whispering WaterRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.5
The Old OakRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0