Series
Ratings
306
Outlander Season 8Rated ★ 5.0
My Royal NemesisRated ★ 2.5
If Wishes Could KillRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 8Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Office Season 3Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0