Series
Ratings
278
Hur JunRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
AffairRated ★ 3.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Baby Assassins Everyday!Rated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0- すいかRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.0
Old Fashioned CupcakeRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Carol & the End of the WorldRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 4.0