Movies
Ratings
839
GattacaRated ★ 4.0
Nirvanna the Band the Show the MovieRated ★ 4.0
Holy MotorsRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Sunset BoulevardRated ★ 5.0
The Devil Wears Prada 2Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
Rear WindowRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
The Red ShoesRated ★ 1.5
FallRated ★ 2.5