Series
Ratings
210
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 2.5
Viral HitRated ★ 2.5
Notes from the Last RowRated ★ 4.0
I Will Find YouRated ★ 3.0
Teach You a LessonRated ★ 2.0- The Wonder FoolsRated ★ 2.0
Beef Season 2Rated ★ 3.0
Straight to HellRated ★ 3.5
If Wishes Could KillRated ★ 2.0
BodyguardRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Lupin Part 3Rated ★ 3.0