Series
Ratings
230
Always SmilingRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5- 敵たちとの社会Rated ★ 3.0
- Days in the SunRated ★ 3.0
- 秘密Rated ★ 3.0
- 고교생 레스토랑Rated ★ 2.5
ResurrectionRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5- STARRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
A Restaurant With Many ProblemsRated ★ 3.5- 天皇の料理番Rated ★ 3.0
Shotgun MarriageRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
- マイガール スペシャルRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0