Series
Ratings
274
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Bad Sisters Season 1Rated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
PluribusRated ★ 5.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
This Monster Wants to Eat MeRated ★ 4.0- 블리치Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 4.0
There's No Freaking Way I'll Be Your Lover! Unless…Rated ★ 3.5
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
- ToGetHerRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 3.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0